środa, 17 grudnia 2014

Choinka.....nowa odsłona :)


W ostatnim poście pisałam o choince, która powstała w przypływie mojego natchnienia twórczego :)
Dzisiaj pokażę Wam alternatywę ( może nie tylko alternatywę, bo przecież można ich użyć pomimo posiadania choinki) dla tradycyjnej choinki.
Jeśli na przykład żal nam kupować zielone drzewko, a sztuczna nie spełnia naszych wymogów.....  a w Święta jesteśmy w rozjazdach....naklejmy sobie choinkę :)                              
Firma PIXERS oferuje wspaniałe naklejki świąteczne......
Drukują je na bardzo wysokiej jakości materiale....PIXERStick, który trzyma się na każdej powierzchni, jest satynowy w dotyku i nie świeci się.
Nie niszczy ściany, nie zostawia na niej śladów, jest też odporny na rozdarcia, rozciąganie i w ogóle na zniszczenie, dzięki czemu mamy śliczną ozdobę wielokrotnego użytku.
Te, które Wam pokażę są takie, że możemy je przykleić zarówno w salonie jak i w pokoju dziecięcym, a na stronie u producenta jest taki wybór, że zwariujecie.....( podobno mają wybór 20 milionów wzorów... )

Dzisiaj pokażę  kilka naklejek świątecznych ( niestety nie zdążyłam sobie kupić  :(, ale zamówiłam inną ( całosezonową ), a tą pokażę Wam w innym poście.
A o naklejkach pisałam już przecież przy okazji mojego korytarza, tak więc chyba u mnie będzie troszkę naklejkowo :), a co tam ....

Zobaczcie kilka fotek, które wybrałam :)


I takie bardziej może dziecięce :),
 choć nie koniecznie z choinką, za to świątecznie i zimowo :)Ściskam mocno, Marta :)

3 komentarze:

  1. fantastyczny blog :) dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam :)
    Dorota

    OdpowiedzUsuń
  2. Naklejki miłe dla oka - szczególnie podoba mi się ta przedstawiająca drzewko :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze, zawsze czytam je z ogromną radością.